Lp Nazwa drużyny Uczestnicy Numer startowy Firma Status płatności
1 Lewandowska Team Joanna Lewandowska
Artur Bielan
Paweł Dutko
Mariusz Węgrzak
38 3Shape Poland Sp. z o.o. opłacone
2 3S Fun Run Kamil Kandybowicz
Przemysław Gajewski
Michał Dawidowski
Anna Malewicz
14 3Shape Poland Sp. z o.o. opłacone
3 ABC Dreamtirimtimteam Wojtek Drobczyński
Igor Pavlenko
Piotr Piątek
Paweł Ufniarz
ABC Autoparts Sp. z o.o. oczekujące
4 ABC Turbiny Oliwier Selonka
Daniel Wittkowski
Marcin Polonis
Paulina Socha
ABC Autoparts Sp. z o.o. oczekujące
5 ABC Petrolheads Jacek Lach
Maciej Kijana
Denys Artemonenko
Yaroslava Ferenchuk
ABC Autoparts Sp. z o.o. oczekujące
6 Nielsen Brandbank Michał Benicewicz
Marek Pawelec
Damian Pętecki
Katarzyna Dzięcioł
80 ACNielsen Polska Sp. z o.o. opłacone
7 Advansor Michał Biernacik
Monika Odej
Szymon Przybył
Maciej Założyk
61 Advansor Dover Poland Sp. z o.o. opłacone
8 Podchodź, nie schodź Anna Sienkiewicz
Agnieszka Lisowska
Rafał Frąckowiak
Bartłomiej Orłowski
Akademia Sztuki w Szczecinie oczekujące
9 ALFA 1 Dariusz Mazur
Natalia Wiklak
Arkadiusz Piszczorowicz
Marek Michalski
Alfa Terminal Szczecin Sp. z o. o. oczekujące
10 ALFA 2 Piotr Czapliński
Robert Jaszczur
Piotr Sarabura
Pieczonka Patrycja
Alfa Terminal Szczecin Sp. z o. o. oczekujące
11 Aptekarze z powołania:) do biegania! Marcin Cerkowniak
Agnieszka Fengler
Wioleta Karczewicz
Łukasz Szostek
APTEKA NA REDZIE SP. Z O.O. oczekujące
12 Apteka Centrum Zdrowia Paweł Pasławski
Katarzyna Pasławska
Beata Ciesielska
Milena Szostowska
AQUAPHARM SP. Z O.O. SP. K. oczekujące
13 Asseco Active Team Monika Chęć
Natalia Chajrewicz
Artur Milczarek
Marek Marczuk
69 Asseco Data Systems S.A opłacone
14 ATAm biegamy 1 Grzegorz Szczęsny
Izabela Wesołowska
Przemysław Ogrodziński
Jacek Gorwa
ATA Szczecin Sp. z o.o. oczekujące
15 ATAm biegamy 2 Artur Trybuła
Michael Nawrocki
Marek Lickiewicz
Aneta Kamińska
ATA Szczecin Sp. z o.o. oczekujące
16 AUTO Ułan Grzegorz Zadrożny
Ernest Osiak
Mariusz Sondecki
Mariusz Kabała
AUTO1 Polska Sp. z o.o. oczekujące
17 Autocompowcy I Marek Witkowski
Paulina Czusz
Olaf Kasprzycki
Jakub Horodko
Autocomp Management Sp. z o.o. oczekujące
18 Autocompowcy II Michał Zarzeczny
Dominik Wierzbicki
Mateusz Wierzbicki
Adam Kruszakin
Autocomp Management Sp. z o.o. oczekujące
19 Autocompowcy III Andrzej Trukawka
Dariusz Górniak
Paweł Kiper
Maciej Szłapczyński
Autocomp Management Sp. z o.o. oczekujące
20 B&R Running Team 1 Dariusz Plewik
Piotr Huryń
Paula Grzegorzewska
Mariusz Kowalski
29 B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. opłacone
21 B&R Running Team 2 Grzegorz Terlecki
Rafał Szydłowski
Kamil Pazurek
Karol Mazaraki
30 B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. opłacone
22 BS TEAM Dominika Podkowinska
Wojciech Włodarczak
Renata Cęcak
Paweł Kucharek
25 B&S spółka z.o.o opłacone
23 bilety.fm Konrad Pietracha
Ewa Górska
Agata Lewicka
Michał Giełzak
72 bilety.fm Konrad Pietracha opłacone
24 Biuro Obsługi Podatnika Goleniów (1) Katarzyna Klimecka
Aneta Glądała
Dadas Katarzyna
Urszula Bobel
104 Biuro Obsługi Podatnika s.c. opłacone
25 Biuro Obsługi Podatnika Goleniów (2) Beata Cieśla
Eliza Maskiewicz
Cecylia Kożuch
Monika Karwat
105 Biuro Obsługi Podatnika s.c. opłacone
26 BKF 1 Ewelina Król
Mateusz Saładziak
Tomasz Kamola
Norbert Gozdek
BKF Myjnie Sp. z o.o. oczekujące
27 BKF 2 Rafał Chyliński
Michał Łukasik
Przemysław Krzywania
Łukasz Wołowiec
73 BKF Myjnie Sp. z o.o. opłacone
28 BKF Piotr Andrzejewski
Krzysztof Rutkowski
Maksym Sapon
Konrad Śpiewak
63 BKF Sp. z o.o. opłacone
29 Bridgestone Stargard - 1 Maciej Milanowicz
Piotr Dobrycki
Wojciech Babicz
Szymon Kreft
Bridgestone Stargard sp. z o.o. oczekujące
30 Bridgestone Stargard - 2 Artur Kędzierski
Michał Wojszczyk
Mateusz Kotlarz
Piotr Korniejew
Bridgestone Stargard sp. z o.o. oczekujące
31 Bridgestone Stargard - 3 Kamila Rosińska
Kucharska Katarzyna
Paulina Kozłowska-Baniak
Magdalena Lenard
Bridgestone Stargard sp. z o.o. oczekujące
32 Bridgestone Stargard - 4 Przemek Pyda
Kamil Markiewicz
Zawodnik 3
Zawodnik 4
Bridgestone Stargard sp. z o.o. oczekujące
33 Run & Die R&D Hiab Robert Malinowski
Sebastian Maćkowiak
Patryk Pietrucin
Rafał Malinowski
Cargotec Poland Sp. z o.o. WOO HIAB oczekujące
34 Hiabiny Aleksandra Szylińska
Agnieszka Górska
Ewa Deć
Anna Karczewska
22 Cargotec Poland Sp. z o.o. WOO HIAB opłacone
35 Hiab Team Spirit Dawid Błaszczak
Andrzej Holka
Damian Markiewicz
Joanna Baniak
23 Cargotec Poland Sp. z o.o. WOO HIAB opłacone
36 Bosman Full Katarzyna Kiernożycka
Marek Woźniak
Kacper Babicki
Maciej Żelazny
70 Carlsberg Supply Company Polska S.A. opłacone
37 Bosman Special Aleksandra Kupis
Jonasz Januszewski
Łukasz Szewczyk
Krzysztof Gabrysiak
71 Carlsberg Supply Company Polska S.A. opłacone
38 Copernicus Team Arkadiusz Woitas
Marta Szymczyńska
Grzegorz Gawlik
Karol Niesterowicz
17 Copernicus Sp. z o.o. opłacone
39 CROWN Packaging Polska Michał Gładyszak
Danuta Korol
Robert Kopcewicz
Przemysław Pedyński
Crown Packaging Polska Sp z o.o. oczekujące
40 Dancrimp łączy Anna Grewling
Marzena Niewiadomska
Aneta Więckowska
Jarosław Kyzioł
11 Dancrimp Sp. z o.o. opłacone
41 Ferulki Katarzyna Samborska
Katarzyna Chutkowska
Anna Glezner
Agnieszka Podlipska
39 Dancrimp Sp. z o.o. opłacone
42 Fastonki Izabela Hawryluk
Agnieszka Siudak
Iwona Paczkowska
Dorota Jędrusik
40 Dancrimp Sp. z o.o. opłacone
43 Astrorunners Grzegorz Kozłowski
Tomasz Matuszak
Magda Chlebosz
Daniel Saar
28 DB Port Szczecin Sp. z o.o. opłacone
44 BiegająceSerdelki Seweryn Woszczak
Jan Kordek
Valery Kotsiubinskyi
Przemysław Jankowski
Drobimex sp. z o.o. oczekujące
45 ELTWIN running team Małgorzata Kurowska
Malwina Łechtańska
Paulina Dudka
Krzysztof Miedlar
95 Eltwin Sp. z o.o. opłacone
46 FURIA VINCI MARCELINA KUJAWA
PIOTR SZTEMBERG
Jakub Wiatrowski
Marcin Głowacki
Eurovia Polska S.A. oczekujące
47 Evenema Zbigniew Uciechowski
Celina Skrobisz
Dawid Gubernat
Dorota kołodziejczyk
Evenema s.c. oczekujące
48 Fairwinders 1 Daniel Jastrzebski
Piotr Syc
Andrzej Sienko
Wojciech Szymański
74 FairWind Poland Sp z oo opłacone
49 Fairwinders 2 Aleksandra Poczęsna
Artur Bagiński
Dawid Chmielewski
Emilia Chmielewska
75 FairWind Poland Sp z oo opłacone
50 FAST Tomasz Bornowski
Piotr Maik
Karol Cebula
Dawid Ścierko
94 Fast Terminals Sp. z o.o. opłacone
51 Filharmonia Girls Matylda Grączewska
Małgorzata Siedlecka
Hanna Wilińska
Kamila Matczak
Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie oczekujące
52 GOTECH TEAM Tomasz Kos
Przemysław Staszyński
Krzysztof Parzymies
Tomasz Strzelec
48 Gotech sp z o.o. opłacone
53 Habia Cable 1 Agnieszka Pawłowska
Michał Kowalewski
Ireneusz Kacprzak
Andrzej Tokarz
4 Habia Cable Sp. z o.o. opłacone
54 Habia Cable 2 Sławek Rutkowski
Adrian Przybyszewski
Patryk Białecki
Tomasz Lisicki
5 Habia Cable Sp. z o.o. opłacone
55 Habia Cable 3 Emilia Czupryn
Nikola Strzelczyk
Katarzyna Wójcicka
Tomasz Salasa
6 Habia Cable Sp. z o.o. opłacone
56 Habia Cable 4 Krzysztof Krech
Izabela Głowacka
Marta Brochocka
Piotr Hałaburda
7 Habia Cable Sp. z o.o. opłacone
57 Habia Cable 5 Magda Bieniek
Agnieszka Rodziewicz
Dariusz Kosztowny
Rafał Jaworski
9 Habia Cable Sp. z o.o. opłacone
58 IAI Ninja Jacek Myślicki
Przemysław Basiak
Mateusz Kaźmierczak
Agata Krężel
2 IAI Spółka Akcyjna opłacone
59 IAI Team Tomasz Zdziebko
Piotr Kałwa
Emilian Witkowski
Marek Pędzik
3 IAI Spółka Akcyjna opłacone
60 Szybcy jak wi-fi Wojciech Bartniczak
Emilia Masal
Ireneusz Jakóbik
Paweł Żal
ICOTERA SP. Z O.O. oczekujące
61 Ludzie z bramy Tomasz Kempiński
Paweł Sitarz
Aleksander Ptak
Przemysław Kalitowski
ICOTERA SP. Z O.O. oczekujące
62 INCOM TEAM DAREK KASPEROWICZ
MAŁGOSIA KRZYŻANOWSKA
MARHARYTA HODYNA
PATRYCJA ŻYGADŁO
88 INCOM POLSKA SP. Z O.O. opłacone
63 INCOM GIRLS MAGDALENA PASŁAWSKA
KATARZYNA SKROBISZ
SANDRA PROŚNIEWSKA
MARTA CZYPICKA
89 INCOM POLSKA SP. Z O.O. opłacone
64 INCOM LOGISTYKA SZYMON TYRCHA
DAMIAN RZYMKIEWICZ
MARCIN ŁĘTOWSKI
PATRYK SKOCZYLAS
43 INCOM POLSKA SP. Z O.O. opłacone
65 INDUSTRIALNI Marcin Trzciński
Marcin Ciećwierski
Maciej Samborski
Wojciech Mielnik
76 INDUSTRA Sp. z o.o. opłacone
66 RADIALNI Małgorzata Bęben
Remigiusz Bęben
Kamil Słotwiński
Dariusz Kowalski
77 INDUSTRA Sp. z o.o. opłacone
67 DIAGONALNI Anna Szymańska
Damian Gral
Jurii Derevianko
Oleksandr Petrov
78 INDUSTRA Sp. z o.o. opłacone
68 infinIT Codelab 1 Szymon Wojtczak
Mateusz Myżalik
Jakub Kuźbik
Rafał Podleś
112 infinIT Codelab Sp. z o.o. opłacone
69 infinIT Codelab 2 Kamila Jarzębczyk
Joanna Adamska
Paweł Kozłowski
Michał Sokołowski
113 infinIT Codelab Sp. z o.o. opłacone
70 infinIT Codelab 3 Robert Jaruzel
Wiktor Walczak
Paweł Grzesiuk
Dariusz Belz
114 infinIT Codelab Sp. z o.o. opłacone
71 infinIT Codelab 4 Mariusz Popiołek
Kamil Hajdukiewicz
Sebastian Wieczorek
Marcin Wojciechowski
115 infinIT Codelab Sp. z o.o. opłacone
72 Grzmiące Brzęcząco Chrabąszcze Woźniakowski Mateusz
Maciej Kluka
Robert Szustak
Janusz Tekieli
Jaeger Polska Spółka z o.o. oczekujące
73 RUSAŁKI Aleksandra Szustak
Jadwiga Czepiel
Anna Kozikowska
Stanisława Obrzut
Jaeger Polska Spółka z o.o. oczekujące
74 Siarczysto Ogniste Pioruny Olaf Strenger
Piotr Dub
Marcin Biernacki
Roxana Thiefs
47 Jaeger Polska Spółka z o.o. opłacone
75 NCDC BUSINESS RACE Radosław Łopiński
Elżbieta Cielecka
Anna Woźniak
Urszula Sałacińska
KDRC sp. z o.o. oczekujące
76 KK Wind Solutions 1 Piotr Wiśniewski
Krzysztof Pięta
Patrycja Toczyska
Krzysztof Majewski
KK Wind Solutions oczekujące
77 KK Wind Solutions 2 Sebastian Kopaniecki
Adam Kieszkowski
Sławomir Ziębal
Rafał Wasil
KK Wind Solutions oczekujące
78 KK Wind Solutions 3 Łukasz Simankowicz
Jan Klich
Eryk Krupa
Piotr Świtała
KK Wind Solutions oczekujące
79 KK Wind Solutions 4 Krzysztof  Trela
Robert Dudka
Beata Rożkowicz
Cezary Godek
KK Wind Solutions oczekujące
80 KK Wind Solutions 5 Jacek Kranz
Kevin  Sieradzki
Dawid Trzybiński
Natalia Piaskowska
KK Wind Solutions oczekujące
81 KK Wind Solutions 6 Ewa Sosnowska-Binka
Oliwia Sobótka-Nycz
Jakub Janczewski
Łukasz Nowak
KK Wind Solutions oczekujące
82 KK Wind Solutions 7 Pawel Dycha
Malwina Malecka
Patrycja Rudnikowska
Piotr Czerkawski
KK Wind Solutions oczekujące
83 KK Wind Solutions 8 Karolina Zielińska
Łukasz Berenek
Paulina Olszewska
Patryk Huczko
KK Wind Solutions oczekujące
84 KK Wind Solutions 9 Krzysztof  Dydo
Łukasz Nowocień
Damian Kurkowski
Anna Taśmińska
KK Wind Solutions oczekujące
85 WILKI Z KOMAKO WOJCIECH MIKULSKI
ANNA MADEJ
ANNA PAUCH
MARIUSZ CZAJKA
87 KOMAKO SP. Z O.O. opłacone
86 BABECZKI Z KONCEPTEM Beata Pańska
Katarzyna Kuźmicz
Anna Olbracht
Ewa Szwarc
20 Koncept sp. z.o.o. opłacone
87 CHŁOPY BEZ KONCEPTU Piotr Nowak
Wiesław Stępień
Maciej Zawadzki
Bartek Bułatowicz
21 Koncept sp. z.o.o. opłacone
88 NIEBO Konrad Tekiel
Jakub Antczak
Denys Tiukhin
Maciej Sroga
99 KONRAD PIOTR TEKIEL opłacone
89 Kronospan Tomasz Przybyła
Barbara Chomej
Monika Maksymiuk
Agnieszka Uszyło
97 KRONOSPAN Polska Sp. z o.o. opłacone
90 Marine Design Tomasz Kuliś
Emilia Czuba
Grzegorz Grzesiowski
Grzegorz Kałużny
67 MARINE DESIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ opłacone
91 MATUSZAK TEAM Anita Matuszak
Marta Zawadzka
Weronika Bałszan
Krzysztof Matuszak
1 Matuszak Sp. z o.o. opłacone
92 MEDPIPE RUNNING TEAM Małgorzata Kosińska
Natalia Bartoszewicz
Przemysław Kostera
Paweł Dopierała
Medpipe Sp. z o.o. oczekujące
93 Meet Excellent Team Running Outstanding Services Adam Gruszka
Magdalena Kukowska
Michał Szymański
Krzysztof Gruda
91 METRO SERVICES PL Sp. z o.o. opłacone
94 METROSpeed Katarzyna Busz
Marzena Kaczmarek-Zarok
Natalia Nowacka
Katarzyna Scherfenberg-Kerl
92 METRO SERVICES PL Sp. z o.o. opłacone
95 METRORUN Szymon Matyjasik
Agata Walkowiak
Olga Bantiuk
Paulina Dziedzic
93 METRO SERVICES PL Sp. z o.o. opłacone
96 Team MZK Barbara Jeleniewska
Marcin Pejski
Grzegorz Korczyc
Tomasz Wojcieszyński
24 Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. opłacone
97 MONDI SIMET Łukasz Kędzia
Bartosz Onyśk
Patryk Jerszyński
Damian Bujak
103 MONDI SIMET SP. Z O.O. opłacone
98 Mondi Fosber Team Damian Dudziak
Łukasz Berdychowski
Darek Nowak
Witek Szymanowski
MONDI SIMET SP. Z O.O. oczekujące
99 MCN Witold Jabłoński
Patrycja Skrobacka
Sara Maćkowiak
Bartosz Klepacki
53 Morskie Centrum Nauki im. prof. Jerzego Stelmacha opłacone
100 DevCrowd Eliza Zych
Damian Pawłow
Michał Dębczyński
Paweł Stawicki
79 NCDC opłacone
101 3K1F Marcin Krycki
Tomasz Fenger
Danuta Krycka
Jakub Krycki
121 NCDC opłacone
102 Za wolni za spokojni Radosław Żurawski
Grzegorz Kwiatkowski
Maciej Wieczorek
Tomasz Psujek
98 NCDC opłacone
103 Czarne Owce Grzegorz Gierlik
Rafał Frątczak
Rafał Swojnóg
Dawid Krysiak
122 NCDC opłacone
104 Do trzech razy sztuka Maciej Tomczewski
Natalia Dobrzańska
Żaneta Gawrońska
Łukasz Mazur
50 NCDC opłacone
105 ArizonaTeam Jan Śliwa
Małgorzata Adamek
Paweł Finkielman
Mariusz Iskra
52 NCDC opłacone
106 Czy kojak zrobi poniżej 22 Wojciech Konieczny
Bartosz Kopciuch
Łukasz Łużny
Mikołaj Kieler
51 NCDC opłacone
107 Not Fast Just Furious Grzegorz Pawelski
Łukasz Żurawski
Michał Knapiński
Agata Knapińska
68 NCDC opłacone
108 2fast4you Alona Sladkova
Anna Luczak
Gabriela Poszumska
Michał Kosik
32 Nestrino Investments Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Oddział „Nestrino Szczecin” opłacone
109 Blade runners Farid Shumbar
Erlan Ermukhamed
Daniyar Zholgazin
Maksymilian Czaja
33 Nestrino Investments Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Oddział „Nestrino Szczecin” opłacone
110 PMS (aka. Perpetual Motion Squad) Adrian Lipiec
Aleksandra Szymańska
Patryk Ślęzak
Juan Gabriel Lorenzo Nobels
34 Nestrino Investments Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Oddział „Nestrino Szczecin” opłacone
111 Wonder Women Daria Bobrovnyk
Olena Nesterenko
Julia Bonetska
Dagmara Domurad
35 Nestrino Investments Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Oddział „Nestrino Szczecin” opłacone
112 *RAPIDOS & FURIOSOS* Joanna Jakubowska
Krzysztof Kopera
Tomasz Wasikowski
Carlos Navas
36 Nestrino Investments Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Oddział „Nestrino Szczecin” opłacone
113 OIRP Szczecin Anna Skrzypczak- Aszkiłowicz
Krzysztof Judek
Wojciech Chmurak
Marcin Walawski
66 Okręgowa Izba Radców Prawnych w Szczecinie opłacone
114 Data Daniel Wasilewski
Agnieszka Towarnicka
Agnieszka Kwiatkwoska
Tomasz Szyszło
44 PDC Logistics Sp. z o.o. opłacone
115 Kotka Bety Paweł Kotwas
Paweł Kazimierczyk
Iwona Typek
Martyna Bednarek
45 PDC Logistics Sp. z o.o. opłacone
116 Och Karol Karol Jęsiak
Dariusz Pliszka
Katarzyna Wilkowska
Joanna Nowak
46 PDC Logistics Sp. z o.o. opłacone
117 Skoda Pehamot Team Rafał Kapral
Marcin Aszkiłowicz
Paweł Turemka
Marcin Kąkol
Pehamot sp. z o.o. oczekujące
118 PERSPEKTIVE TEAM Zbigniew Barski
Aleksandra Żyłuk-Czapiewska
Patrycja Myszogląd
Daniel Czapiewska
PERSPEKTIVE S.C. A.ŻYŁUK-CZAPIEWSKA, Z.BARSKI oczekujące
119 Biegozaury Jacek Madej
Dariusz Mazur
Patrycja Pińkowska
Hubert Kula
18 Polska Fundacja Przedsiębiorczości opłacone
120 Zakochani w Odrze Krzysztof Korkuć
Michał Ciężki
Justyna Łyczko
Dawid Pigłowski
19 Polska Fundacja Przedsiębiorczości opłacone
121 PRS Joanna Maj
Wojciech Kowalski
Michał Jahnke
Paweł Preuss
Polski Rejestr Statków S.A. oczekujące
122 Fiksiarze Paweł Staniszczak
Jonatan Trela
Joanna Sokół
Renata Janowicz
49 Polsteam Frachtowanie Sp. z o.o. opłacone
123 Prime Cargo Poland Bartłomiej Gwardiak
Zbigniew Kempski
Justyna Śliwińska
Oskar Błaszkowski
42 Prime Cargo Poland Sp. Z O.O. opłacone
124 Prime Cargo Poland 2 Piotr Zboiński
Anastasiia Herman
Krzysztof Bieńko
Kamila Stasik
Prime Cargo Poland Sp. Z O.O. oczekujące
125 RADIOFINY Kasper Adamczyk
Monika Wiącek
Agnieszka Perkiewicz
Bogumiła Listwan
26 Radiometer Solutions Sp.z.o.o. opłacone
126 Piesza paczka medyczna Piotr Dragan
Marta Maciejewska-Patalong
Michał Grabański
Michał Grzywiński
37 Radiometer Solutions Sp.z.o.o. opłacone
127 Radioaktywni Paweł Pac-Pomarnacki
Magdalena Sztuba
Kalina Kielbratowska
Agnieszka Druszcz
60 Radiometer Sp.z.o.o. opłacone
128 JAKOŚ(Ć) LECI! Dorota Pac-Pomarnacka
Bartosz Szarżanowicz
Kinga Hejnig
Waldemar Hejnig
100 Radiometer Sp.z.o.o. opłacone
129 Szybkie w kroku Magdalena Wojdak
Wioletta Jakubiak
Agata Włodarczyk
Aneta Dąbrowska
27 Radiometer Sp.z.o.o. opłacone
130 Radiofighters Wojciech Nowaczyk
Artur Kurpiel
Jakub Jasicki
Mateusz Stroński
31 Radiometer Sp.z.o.o. opłacone
131 Run Expert Team Magda Kasprzak
Marcin Paprocki
Artur Kasprzak
Małgorzata Woźniak
RBF Sport s.c. Marcin Paprocki, Artur Kasprzak oczekujące
132 zaBiegane Beata Kaczmarek
Marta Swarcewicz
Magdalena Waszkowiak
Aurelia Gwóźdź
116 Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o. opłacone
133 Szybcy i szybsi Bartłomiej Wójcik
Krzysztof Izak
Aleksander Gwóźdź
Tomasz Wójcik
117 Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o. opłacone
134 Rekiny Asfaltu Damian Kahl
Ireneusz Maksymiak
Adrian Borecki
Hubert Kowalski
118 Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o. opłacone
135 Ricoh Imagine Change Challenge Robert Litwiniuk
Darosław Pawłowski
Jacek Nawrocki
Arkadiusz Kułak
65 RICOH POLSKA SP. z o.o. opłacone
136 TURBOPTYSIE MACIEJ CHROBOT
ANNA MAJ
ALICJA RYSIŃSKA
KATARZYNA GOTŁAS
62 RSM Poland opłacone
137 Sagra Team1 Bartosz Patalas
Ewa Czeżyk
Adam Siełacz
Robert Wrzochal
81 Sagra Technology Sp. z o.o. opłacone
138 Sagra Team2 Iwona Gibas-Jastrzębska
Mieczysław Kupiński
Karol Otkała
Marcin Pleszko
82 Sagra Technology Sp. z o.o. opłacone
139 Sagra Team3 Anna Ruta
Jagoda Sidor
Justyna Malec
Konrad Osmólski
83 Sagra Technology Sp. z o.o. opłacone
140 Sagra Team4 Ksenia Ogrodnik-Fil
Małgorzata Kulik
Magdalena Chudyk
Krzysztof Stojek
84 Sagra Technology Sp. z o.o. opłacone
141 Salling Group Alicja Kosmowska
Paulina Szamocka
Marcin Cichocki
Wojciech Rejniak
119 Salling Group opłacone
142 Salling Group 2 Dariusz Rosa
Liliia Liashenko
Adam Domian
Jacek Trapczyński
120 Salling Group opłacone
143 Zasapani Team I Krzysztof Wasiukiewicz
Małgorzata Świadek
Marta Główka
Marcin Główka
Sapiens Software Solutions (Poland) Sp. z o.o. oczekujące
144 Zasapani Team II Wacław Spychalski
Marcin Dębski
Robert Lange
Remigiusz Zieliński
Sapiens Software Solutions (Poland) Sp. z o.o. oczekujące
145 Zasapani Team III Piotr Mocek
Jacek Ciepłucha
Jerzy Jędrzejak
Marcin Warchoł
Sapiens Software Solutions (Poland) Sp. z o.o. oczekujące
146 SB Software Anna Ziarkiewicz
Mariusz Szukalski
Radosław Durkiewicz
Szymon Chodorowski
8 SB Software Sp. z o.o. opłacone
147 McDonald's Południowa Piotr Trokielewicz
Aneta Fabiszak
Yuliia Melnykova
Ryszard Mucha
101 SDH Sylwia Diaków-Hrycyk opłacone
148 McDonald's Przyjaciół Żołnierza Bartosz Błaszczyk
Adam Niemczyk
Vitalii Ziebieiev
Marta Oberzig
102 SDH Sylwia Diaków-Hrycyk opłacone
149 SDO Maciej Skotarczak
Małgorzata Fułczyńska-Ostapowicz
Zbigniew Olech
Marek Rotkiewicz
90 Skotarczak Dąbrowski Olech i Partnerzy Spółka Partnerska Radców Prawnych i Adwokatów opłacone
150 SoftVig Piotr Kaczmarek
Waldemar Kapruziak
Marcin Chorzępa
Krzysztof Łukowski
SoftVig Systemy Informatyczne sp. z o.o. oczekujące
151 SPAAS Anna Wójcik- Moćkuń
Aleksandra Kudełka
Paweł Redełkiewicz
Katarzyna Okraj
110 Spaas Candles Poland opłacone
152 SPAAS 2 Emilia Krawczyk
Martyna Bury
Aleksandra Nowicka
Mariusz Janowski
111 Spaas Candles Poland opłacone
153 SM DĄB 4 FUN Patrycja Kwaśniewska
Magda Kurnatowska
Katarzyna Olejnik
Weronika Roszak
Spółdzielnia Mieszkaniowa Dąb oczekujące
154 Squiz Running Team 1 Tomasz Abramowicz
Radosław Gaładyk
Adrian Wnuk
Rafał Szarafiński
106 Squiz Poland Sp. z o.o. opłacone
155 Squiz Running Team 2 Kacper Skoczylas
Łukasz Szakaliński
Karolina Stanisławczyk
Anna Zakens
107 Squiz Poland Sp. z o.o. opłacone
156 Squiz Running Team 3 Przemysław Paszkiewicz
Patryk Stolar
Bart Barczak
Konrad Kaliszewski
108 Squiz Poland Sp. z o.o. opłacone
157 Squiz Running Team 4 Łukasz Lipski
Michał Stefaniak
Bartłomiej Sacharski
Jakub Kustosz
109 Squiz Poland Sp. z o.o. opłacone
158 Ciepło przez cały rok Bartosz Baranowski
Paulina Zawistowska
Katarzyna Ból
Tomasz Kłodawski
85 Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. opłacone
159 Sezon grzewczy nie istnieje Grzegorz Opaluch
Robert Rejer
Piotr Płuciennik
Marcel Matusiak
86 Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. opłacone
160 ANIOŁKI SLOSIA Małgorzata Grabsztunowicz
Anna Chołodowska-Olędzka
Izabela Kopaniecka
Katarzyna Turowska
64 Szkoła Podstawowa nr 47 im. Kornela Makuszyńskiego opłacone
161 Szkoła TAK Dorota Szczygieł
Malwina Terpiłowska
Agnieszka Marosz
Piotr Lendzion
Szkoła TAK 2 sp.zoo oczekujące
162 TVT Ancillary Assets Rafał Krawczyk
Marta Bukała
Alicja Kubus
Kamil Królikowski
Television Versioning & Translation (TVT) Limited oczekujące
163 TK RUN I Andrzej Warchoł
Dorota Strojna
Aleksandra Świderek
Tomasz Popielarski
thyssenkrupp Materials Poland S.A. oczekujące
164 TK RUN II Michał Byszkiewicz
Natalia Krauz
Rafał Mitek
Rafał Kolasiński
thyssenkrupp Materials Poland S.A. oczekujące
165 CHDKD Kamila Wojtczak
Wojciech Kulis
Marcin Lemańczyk
Piotr Młynarczyk
54 Tieto Poland Sp. z o.o. opłacone
166 qwe Błażej Ksycki
Anna Kowalska
Paweł Kokorniak
Szymon Giermakowski
55 Tieto Poland Sp. z o.o. opłacone
167 Snails Krzysztof Gibert
Mateusz Buczma
Wojtek Cieszyński
Filip Opulski
56 Tieto Poland Sp. z o.o. opłacone
168 Omega Doom Joanna Sampławska
Krzysztof Chruściel
Tomasz Zamarlik
Chandan Sadhukhan
57 Tieto Poland Sp. z o.o. opłacone
169 GOLD TEAM :) Marcin Panas
Volodymyr Bonetskyy
Jarosław Suszczewicz
Michał Borkowicz
58 Tieto Poland Sp. z o.o. opłacone
170 GOLD TEAM 2 :) Dawid Meyer
Radosław Szulerecki
Maciej Podyma
Łukasz Kot
59 Tieto Poland Sp. z o.o. opłacone
171 TommaSzczecin2 Joanna Brewka
Gabriela Wysocka
Joanna Czarnota-Chlewicka
Marcin Gromek
41 Tomma Diagnostyka Obrazowa S.A opłacone
172 Trigym Tomasz Świtalski
Piotr Padee
Zbigniew Murawski
Bartosz Smęda
Trigym oczekujące
173 Turbine Power Rangers Paweł Dębczak
Łukasz Korkiewicz
Paweł Frąckowiak
Adam Łosiewicz
Vestas Poland Sp. z o.o. oczekujące
174 Napędzani Wiatrem Maksym Jeziorny
Patryk Kwaśniewski
Tomasz Tarnowski
Jacek Baniuk
Vestas Poland Sp. z o.o. oczekujące
175 F8 Małgorzata Micek
Irena Kalisz
Łukasz Przytarski
Łukasz Jaworski
Vestas Poland Sp. z o.o. oczekujące
176 ASAP Zbigniew Porzych
Jakub Głowacki
Patryk Rumiński
Marcin Janawa
Vestas Poland Sp. z o.o. oczekujące
177 CSM - Cudowne Super Maszyny Anna Azarewicz
Piotr Wilczewski
Karol Ciesiński
Mikołaj Lewański
Vestas Poland Sp. z o.o. oczekujące
178 WestMar Marcin Kantor
Łukasz Wielechowski
Łukasz Sielicki
Łukasz Kantor
12 WestMar Hydraulics Sp z.o.o; Sp.k opłacone
179 WOZowcy Artur Krasiński
Bartosz Okoń
Piotr Droździel
Kondrad Klim
10 Wodociągi Zachodniopomorskie Spółka z o.o. opłacone
180 Wybitnie Wysportowani Budowlani Pracownicy Miłosz Brożyna
Katarzyna Jaśko
Jonatan Celer
Marcin Hawryluk
96 WW Building Sp. z o.o. opłacone
181 Elita ZPSB Barbara Dziegińska
Jarosław Soroka
Laura Spaltenstein
Jessica Balbus
Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie oczekujące
182 Rodzynki ZPSB Małgorzata Jędrzejczyk
Anna Parshchyk
Yuliia Sotnykova
Konrad Garnowski
Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie oczekujące
183 International ZPSB Łukasz Adamczyk
Herman Zakrevskiy
Henry Abutu
Tapiwa Zvobgo
Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie oczekujące
184 Zarzecki i Wspólnicy Katarzyna Kuczko
Małgorzata Arcisz
Piotr Waśniewski
Tomasz Gabryel
Zarzecki i Wspólnicy Sp. z o.o. oczekujące

Sponsor tytularny

Organizator

Sponsorzy i partnerzy


Patroni medialni