NCDC Business Race to pierwszy w regionie bieg sztafet firmowych, w którym mogą brać udział pracownicy oraz właściciele firm.

Sztafeta składa się 4 osób, a każdy uczestnik ma do pokonania dystans 4 km. Bieg odbywa się na terenie Jasnych Błoni i Parku Kasprowicza.

Zachęcamy do udziału również początkujących biegaczy, gdyż w naszym biegu nie czas pokonania trasy jest najważniejszy ale dobra zabawa i integracja zespołu.

Każdy zespół otrzymuje w pakiecie startowym koszulki techniczne z logo swojej firmy na tyle koszulki. Po biegu odbywa się piknik dla uczestników, podczas którego wręczane są statuetki dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach. 

Dołącz do biegających firm! To bardzo proste.

W 2019 roku NCDC Business Race odbędzie już po raz piąty. W pierwszej edycji w 2015 roku w imprezie wzięło udział 125 sztafet z ponad 100 firm. W roku 2018 liczba sztafet wzrosła aż do 330. Wiele firm zgłosiło do biegu po kilka, a nawet kilkanaście sztafet. Rekordową ilość sztafet wystawiła firma DGS – 24 sztafety!

 

Od kilku lat bieganie w Polsce cieszy się coraz większą popularnością. Biegają ludzie w każdym wieku, niezależnie od wykształcenia, zawodu czy miejsca zamieszkania. Nic dziwnego, iż firmy odkryły w bieganiu sposób na integrację pracowników oraz budowanie swojego wizerunku jako firmy dbającej o zdrowie i kondycję fizyczną swoich pracowników. Jednak w porównaniu do krajów zachodnich ciągle jeszcze mamy ogromne pole do popisu. Idealnym przykładem jest Dania, licząca niespełna 5,5 miliona mieszkańców – w organizowanym tam od 30 lat biegu sztafet firmowych DHL RUN bierze udział 41 tysięcy sztafet firmowych (150 tysięcy osób). Biegi trwają tam przez cały tydzień od poniedziałku do piątku, część osób, która nie biegnie – kibicuje.

 

Uczestncy IV edycji Biegu Sztafet Firmowych NCDC Buisness Race 2018.


Sponsor tytularny

Organizator


Patronaty honoroweSponsorzy i partnerzy


Patroni medialni