Chcesz zacząć biegać i wziąć udział w NCDC Business Race? Już biegasz i chcesz się przygotować do startu?

Specjalnie dla uczestników NCDC Business Race  przygotowaliśmy 14 tygodniowy plan treningowy. Autorem planu jest Sebastian Wierzbicki.

Sebastian Wierzbicki – Absolwent Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim, trener PZLA. Przez 12 lat czynny zawodnik specjalizujący się w biegach średnich. Obecnie trener między innymi na zajęciach BiegamBoLubię w Gorzowie Wielkopolskim, a także w ramach programu Lekkoatletyka dla każdego! Przygotowuje indywidualne plany treningowe dla biegaczy o różnym stopniu zaawansowania, a także w różnych miejscach zamieszkania m.in. Gorzów Wlkp., Szczecin, Kraków, Irlandia Północna, Niemcy, Stany Zjednoczone. Organizator wielu wydarzeń biegowych. Trener m.in. Wioletty Paduszyńskiej – zwyciężczyni polskiej edycji największego biegu Charytatywnego Wings for Life 2018, piątej zawodniczki Mistrzostw Świata w biegu na 100 km (wspólnie z koleżankami z reprezentacji Polski) oraz rekordzistki Polski w biegu na 100 km ( 8:07:54). 

 

 

WSPÓLNE TRENINGI DO NCDC BUSINESS RACE

Dodatkowo zapraszamy Was na bezpłatne, wspólne treningi, które poprowadzi dla Was  doświadczona ekipa sklepu biegowego Centrum Biegowe Run Expert - Artur oraz Marek. Treningi będą się odbywały w podziale na dwie grupy początkującą i zaawansowaną i rozpoczną się w 6 marca. Będziemy spotykać się w każdą środę o godzinie 19.30 w Parku Kasprowicza pod pomnikiem Trzech Orłów. 

 

 

 


Sponsor tytularny

Organizator


Patronaty honoroweSponsorzy i partnerzy


Patroni medialni