Często zadawane pytania

 

Czy firma może zgłosić więcej niż 1 sztafetę?
Tak, nie ma ograniczenia w ilości zgłoszonych sztafet. Wiele firm wystawiało po kilka, a nawet kilkanaście sztafet.

 

Czy w biegu mogą brać udział firmy z zagranicy?
Oczywiście, w poprzednich edycja mieliśmy firmy z Danii, Niemiec czy Szwecji. Zaproście swoich kontrahentów do wspólnej zabawy, pokażmy jaki Szczecin jest piękny.

 

Do kiedy można zgłaszać sztafety?
Drużyny można zgłaszać do 15 maja 2018. Taki termin gwarantuje, iż zdążymy nadrukować na koszulkach dla każdego zespołu logo ich firmy.

 

Ile kosztuje pakiet startowy dla całej drużyny?
Pakiet startowy dla całej 4 osobowej drużyny kosztuje 459 zł netto + 8% VAT razem 495,72. Jest możliwość wypożyczenia namiotu/ów z logo firmy. To dodatkowy koszt 300 zł netto + 23% VAT razem 369 zł. Namioty można zamawiać podczas rejestracji drużyny lub w terminie późniejszym. Ilość dostępnych namiotów to 50 szt.

 

Co zawiera pakiet startowy?
Pakiet startowy zawiera:
• 4 koszulki techniczne (przód nadruk okolicznościowy biegu, tył nadruk logo startującej firmy)
• Pakiet piknikowy dla całej drużyny po biegu
• Pałeczka dla sztafety z chipem mierzącym czas
• Pasta party przed biegiem, w dniu odbierania pakietów startowych
• Numery startowe
• Agrafki
• Worki depozytowe na odzież
• Woda
• Pamiątkowy medal na mecie dla każdego uczestnika sztafety
• Zdjęcia z imprezy (w tym pamiątkowe zdjęcia drużyny na ściance biegu, na której znajdują się logotypy wszystkich uczestniczących firm)
• Możliwość pokonania oznakowanej trasy biegu.

 

W jaki sposób można dokonać płatności za start?
Płatności można dokonać z pomocą tradycyjnego przelewu, na podstawie proformy, która zostanie wysłana na maila podanego w zgłoszeniu. Druga możliwość to płatności elektroniczne.

 

Czy na tyle koszulki musi się znajdować tylko logo firmy czy może też coś innego?
Na tyle koszulki drukujemy logo firmy, ale jest możliwość wydrukowania indywidualnej grafiki do wielkości A3. Grafika musi być przesłana na adres mailowy w postaci wektorowej.

 

Nie załączyliśmy logo firmy podczas zgłoszenia, jak możemy je uzupełnić?
Jeśli podczas rejestracji nie udało się załączyć logo firmy, można je przesłać mailem na adres biuro@ncdcbusinessrace.pl

 

Czy istnieje możliwość przesłania plakatu biegu do firmy?
Oczywiście, do celów reklamy biegu wewnątrz firmy i rekrutacji uczestników możemy wysłać plakat (wielkość A3) do samodzielnego wydrukowania.

 

Jakie są możliwości brandingu uczestniczącej firmy na biegu?
W ramach pakietu startowego firmy otrzymują koszulki z nadrukowanym na plecach swoim logo. Logo znajduje się również na ściance do zdjęć. Istnieje możliwość wypożyczenia namiotu z logo firmy (koszt namiotu z brandingiem 300 zł netto).Dodatkowe formy promocji są dostępne w ramach umowy sponsorskiej, w sprawach sponsoringu prosimy o kontakt na maila biuro@ncdcbusinessrace.pl

 

Czy niestartujący pracownicy firmy mogą przyjść kibicować?
Oczywiście, zapraszamy niebiegającą część firmy do kibicowania. Na biegu będą dostępne klaskacze do kibicowania z mapką trasy biegu. Po biegu kibice mogą przyłączyć się do wspólnego piknikowania.

 

Czy można zamówić dodatkowe koszulki dla kibiców?
Tak, będzie taka możliwość. Uruchomimy możliwość składania dodatkowych zamówień w marcu.

 

Czy jest możliwość zmiany zawodnika w sztafecie?
Tak, do 15 maja 2018. Jeśli będzie taka konieczność również w późniejszym terminie jednak w takim przypadku nie gwarantujemy zmiany również rozmiaru koszulki.

 

Czy będą organizowane obiegi trasy aby było można się z nią zapoznać?
Tak, będzie organizowali obiegi trasy. Terminy podamy w marcu.

 

Czy każdy uczestnik otrzyma na mecie medal?
Oczywiście, każdy uczestnik sztafety otrzyma swój własny medal. Jeśli złączycie swoje 4 medale utworzą one jedną całość.

 

Czy z biegu będą pamiątkowe zdjęcia?
Oczywiście, mamy sprawdzoną ekipę fotografów, specjalizujących się w imprezach biegowych. Zdjęcia będą robione na każdym etapie imprezy, od biura zawodów i wydawania pakietów startowych i pasta party, przez trasę biegu, metę oraz najbardziej oblegane pamiątkowe ścianki.

 

Kiedy można odebrać koszulki z nadrukiem?
Koszulki będą znajdowały się w pakietach startowych, które będzie można odebrać dzień przed biegiem.

 

Czy strefa piknikowa będzie zamknięta dla kibiców?
Nie, strefa piknikowa będzie dostępna dla kibiców.

 

Kiedy może odebrać pakiet startowy?
Pakiety startowe będzie można odbierać w piątek 8 czerwca. W szczególnych przypadkach, po uzgodnieniu z organizatorem – w dzień biegu, w miasteczku biegowym.

 

Kto może odebrać pakiet startowy?
Pakiet startowy może odebrać Kapitan lub inny członek drużyny. Musi posiadać dowód osobisty i oraz podpisane przez wszystkich uczestników sztafety OŚWIADCZENIE (karta zgłoszeniowa).

 

Czy będzie gdzie zostawić swoje rzeczy w czasie biegu?
Na terenie pikniku będzie działał depozyt, gdzie każdy będzie mógł zostawić swoje rzeczy. Depozyt będzie działał w godzinach od 9.30 – 13.30.

 

Czy nie pomylę trasy biegu?
Trasa będzie na całej długości oznakowana taśmą ostrzegawczą, nie ma możliwości zgubienia czy pomylenia trasy. Na trasie w newralgicznych miejscach będą stali wolontariusze.

 

W jaki sposób będzie mierzony czas?
W pałeczkach znajduje się chip, dzięki któremu będziemy znali czas pokonania okrążenia przez każdego zawodnika.Czy podczas biegu będą jakieś atrakcje dla dzieci?
Tak, na polanie piknikowej będzie się znajdowała „strefa dzieci”. Do dyspozycji będą dwa zamki dmuchane, bańki, balony, malowanie buziek. Nad całością będą czuwać doświadczeni animatorzy.

 

Czy można odebrać pakiet startowy w sobotę przed biegiem?
W szczególnych przypadkach, po uzgodnieniu z organizatorem – w dzień biegu, w miasteczku biegowym.

 

Jaka jest kolejność biegu w sztafecie?
Kolejność startu ustalacie sami, zawodnik startujący jako pierwszy dostaje nr startowy z literką A, jako drugi z literką B itd. Nie ma potrzeby zgłaszania kolejności startu do organizatora. Dodatkowo na numerze startowym oznaczonym literką "D", po lewej stronie znajduje się bon na pakiet piknikowy dla drużyny.


Sponsor tytularny

Organizator

Sponsorzy i partnerzy


Patroni medialni


Patronaty honorowe