DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W NCDC BUSINESS RACE

 

Integracja, dobre relacje i atmosfera w miejscu pracy

Dobra atmosfera i relacje zespołu w miejscu pracy  minimalizują stres, podnoszą poczucie przynależności do firmy i lojalności wobec niej. To tylko niektóre z korzyści integracji pracowników.

Obecnie zmienia się podejście do imprez integracyjnych. Dziś firmy stawiają na integrację zrównoważoną, jaką jest np. łączenie zabawy ze sportem.

Bieg pozwala na budowanie i zacieśnianie więzi między pracownikami dzięki wspólnej walce o jeden cel - dotarcie do mety.

Na wynik sztafety składa się sukces każdego z zawodników, ale nie tylko - duże znaczenie ma także wsparcie dopingujących współpracowników.

Event biegowy może być też pierwszą okazją do poznania się Twojego zespołu na stopie pozazawodowej. Nie tylko bieg służy integracji pracowników, ale także odpoczynek po zmaganiach.

Częścią NCDC Business Race jest piknik, podczas którego pracownicy Twojej firmy mogą zjeść wspólnie odpocząć i zrelaksować się posilając się pakietem piknikowym.

Pamiętajcie - w ramach jednej firmy w biegu może wziąć udział kilka a nawet kilkanaście sztafet.

 

 

Budowanie marki firmy jako atrakcyjnego pracodawcy

NCDC Business Race to szansa pokazania własnej marki jako proaktywnej, dbającej o pracowników
i chętnie rywalizującej nie tylko na rynku, ale również w formie zabawy i rekreacji sportowej.

W biegu startują zarówno korporacje, jak i małe przedsiębiorstwa z różnych branż bez względu na wielkość.

 

Budowanie wizerunku nowoczesnej firmy.

Masz rozbieganych kontrahentów? Zaproś ich do wspólnego udziału w biegu! A może chcesz się zmierzyć na sportowym polu z konkurencją? Rzuć im wyzwanie do sportowej walki fair play! NCDC Business Race to okazja spędzenia czasu w swobodnej, rekreacyjno-sportowej atmosferze i lepszego poznania się.

 

 


Sponsor tytularny

Organizator


Patronaty honoroweSponsorzy i partnerzy


Patroni medialni