W Danii, skąd wywodzi się NCDC, imprezy biegowe wpisały się w kulturę funkcjonowania wielu firm.

To świetna zabawa! Dlatego przenosimy je do Polski. W Polsce i w samym Szczecinie już organizuje się dużo biegów, praktycznie co tydzień można brać w jakimś udział. My proponujemy wersję takiego wydarzenia przeznaczoną dla firm, wierząc że wspólne treningi doskonale integrują zespół.

W pierwszej edycji biegu, 23.05.2015, udział wzięło 107 sztafet z ponad 80 szczecińskich i ogólnopolskich firm i instytucji.

Zwycięzcami zostali przedstawiciele Kwatery Głównej Wielonarodowego Korpusu Północ-Wschód w Szczecinie z czasem 1:10:11 tuż przed sztafetami Ingenious Technologies (1:11:26) oraz Ferrosan Medical Devices (1:11:43).

Uczestnicy edycji 2015

Powiększ

W 2016 roku na starcie w Parku Kasprowicza stanęło 125 sztafet.

Najlepszy wynik w klasyfikacji generalnej osiągnęła drużyna Softline Polska z czasem 1:06:39. Zaraz za nią na podium stanęły ekipy Ferrosan Medical Devices (1:08:33) i Animex Foods (1:08:48). W kategorii sztafet kobiecych wygrał zespół Colopast Business Centre z wynikiem 1:31:24. Zaraz za nimi była damska Grupa Azoty Police Serwis (1:34:13) oraz BL Stream (1:35:52). W kategorii sztafet męskich miejsca na podium zajęły zespoły Softline Polska z czasem 1:06:39, Ferrosan Medical Devices (1:08:33) i Animex Foods (1:08:48). Najlepsze sztafety mieszane to z kolei Grupa Azoty Police (z czasem 1:10:41), Epa (1:13:46) i Cargotec Poland (1:17:41)

Powiększ

Rośniemy w siłę! W 2017 roku w NCDC Business Race wzięło udział 228 sztafet.

Zwycięstwo w tym roku nalezało do drużyny Biuro24h.pl. Zakończyli bieg z rewelacyjnym wynikiem sztafety na poziomie 01:06:12. Tuż za zwycięzcamy na podium znalazły się drużyny NCDC z czasem 01:06:40 i Kwatera Główna Wielonarodowego Korpusu Północno- Wschodniego z czasem 01:08:26. W kategorii sztafet kobiecych wygrał zespół Macrobond Financial (01:28:27). Kolejne miejsca zajęły drużyny Coloplast Business Centre Sp. z o.o. (01:32:24) i Vestas Poland (01:33:42). W kategorii sztafet męskich na podium stanęła zwycięzka drużyna Biuro24h.pl , NCDC  oraz Kwatera Główna Wielonarodowego Korpusu Północno- Wschodniego. W kategorii mieszanej pierwsze miejsce należało do Ferrosan Medical Devices, którzy metę przekroczyli z czasem sztafety 01:09:41, kolejno TIME4SPA (01:13:53) i Oskar Wegner (01:15:06)

Powiększ

Rekordowy rok 2018!

W biegu wzięło udział 330 sztafet, największą liczbę sztafet – aż 24 wystawiła firma DGS Poland. W 2018 roku zwycięstwo ponownie wywalczyła drużyna Biuro24h.pl, drugie miejsce zdobyła sztafeta firmy Pehamot, a trzecie reprezentanci NCDC S.A.