Newsletter

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RBF Sport s.c. Marcin Paprocki, Artur Kasprzak z siedzibą w Mierzynie, ul. Spółdzielców 19c/1, 72-006 Mierzyn, w celu korzystania z usługi Newsletter. Jestem świadomy/-ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem podanych przeze mnie danych z listy dystrybucyjnej Newslettera.

Administratorem danych osobowych jest spółka RBF Sport s.c. Marcin Paprocki, Artur Kasprzak z siedzibą w Mierzynie, ul. Spółdzielców 19c/1, 72-006 Mierzyn. Dane osobowe zbierane są w celu dostarczania zamówionego newslettera i nie będą udostępniane innym  odbiorcom. Abonent bezpłatnego newslettera ma prawo dostępu do treści podanych przez siebie danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych osobowych przez abonenta newslettera jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania zamówionego newslettera.

Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkiem: Polityka Prywatności.”


Sponsor tytularny

Organizator


Patronaty honoroweSponsorzy i partnerzy


Patroni medialni