Bez kategorii

Nowa data startu: 26.09.2020

‼‼W związku z rozwojem epidemii koronawirusa pragniemy poinformować, że podjęliśmy decyzje o zmianie terminu Biegu Sztafet Firmowych – NCDC Business Race z 6 czerwca na 26 września br. Jest to jedyny wolny termin, w którym jest możliwość zorganizowania Biegu Sztafet Firmowych na Jasnych Błoniach, a pogoda pozwala jeszcze na piknik.

Decyzja ta jest podyktowana aktualnym stanem epidemii oraz bieżącymi symulacjami jej rozwoju.

Podchodzimy bardzo poważanie do organizacji naszych imprez, w związku z tym chcemy uniknąć zmiany terminu biegu w ostatniej chwili. Termin czerwcowy na dzień dzisiejszy jest obarczony zbyt dużym ryzykiem z uwagi na zmienną i dynamiczną sytuację. Wszystkie opłaty startowe oraz wykupione stanowiska piknikowe zostaną automatycznie przeniesione na nowy termin.

Mamy nadzieję, że jest na tyle dużo czasu, aby zespoły zmieniły swoje plany treningowe i wyszlifowały formę na końcówkę września. Jeśli jednak Wasza firma ma inne plany na ten termin, to zapraszamy do kontaktu w sprawie zwrotu opłaty startowej na adres:


Tak więc trzymajcie ❤❤💪💪 się zdrowo, pamiętajcie razem przetrwamy wszystko 😊

Zespół organizacyjny
Bieg Sztafet Firmowych – NCDC Business Race.

Przygotuj się do NCDC Business Race 2020

Zapraszamy na bezpłatne, wspólne treningi przygotowujące do startu w Biegu Sztafet Firmowych NCDC Business Race. Treningi będzie prowadzić ekipa Centrum Biegowego Run Expert. Spotykamy się w każdą środę o godzinie 18.30, spotykamy się pod pomnikiem Czynu Polaków (3 orły). Treningi będą się odbywały w podziale na dwie grupy początkującą i zaawansowaną i rozpoczną się 4 marca. Zachęcamy również do pobrania planów treningowe do samodzielnych treningów. Plany treningowe zostały przygotowane przez trenera lekkiej atletyki Sebastian Wierzbickiego Wierzbicki Running Project.
Jeśli Wasza firma chciałby zorganizować indywidulane treningi z trenerem dla swoich pracowników – zapraszamy do kontaktu biuro@ncdcbusienssrace.pl.

Firmowe stanowisko piknikowe

Podczas rejestracji można zamówić “firmowe stanowisko piknikowe”, które składa się z dużego parasola (4 metry średnicy), 2 kompletów stół + 2 ławki (dla max 16 osób) oraz flagi z logo Waszej firmy. Flagi po biegu przechodzą na własność startującej firmy. Ilość stanowisk ograniczona. Koszt 400 zł netto + 23% VAT. W przypadku firm, które w roku 2019 wykupiły stanowiska piknikowe i posiadają kompletną flagę cena za stanowisko wynosi 200 zł netto + 23% VAT = 246 zł brutto. W takim wypadku prosimy o kontakt mailowy celem weryfikacji kompletności flagi (część flag znajduje się w magazynie organizatora, a część firmy zabrały po imprezie).

Uczestnicy V edycji – 2019

Przedstawiamy firmy uczestniczące w V edycji NCDC Business Race w 2019 roku. Największą liczbę sztafet wystawiła firma DGS Poland Sp. z o.o. – 26 zespołów.

Wyjątkowe medale

Na mecie Biegu Sztafet Firmowych NCDC Business Race każdy uczestnik dostaje medal, ale że sztafeta to praca zespołowa, co roku medale po złożeniu tworzą odrębną całość. Zobaczcie jak na przestrzeni lat wyglądały nasze medale.